Kafsh shtepiake

Shitet nga: bekimi 19 Tet 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Të tjera
shesim nje mshtjerr dhe dy mzor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim