Shes vllanza

Shitet nga: Agron 29 Mar 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Shes vllanza japoneze jan 8 pula dhe 3 qela qmimi asht 30 euro pulat jan tu ba vo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim