Shiten Lopet dhe Meshtjerrat Barese dhe Viqat

Shitet nga: AGROUNI N.P.T 29 Tet 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Shiten Lopet dhe Meshtjerrat Barese, si dhe Viqat me cmime te volitshme.

Per Informata me te hollesishme ju lutem kontaktoni ne keta numra te telefoni: 049 15 00 15 ose 044 456 444, ose viber +386 49 15 00 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim