Bicikleta ferrari cx50 italy

Shitet nga: ferrari 25 Shk 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Pejë
: Biçikleta
Shitet Bicikleta ferrari cx50 ne gjendje te regullt shum pak e perdorur me pasije Shimano dhe me frena me disqe .

Ndrimi Mundshem me Iphone ose me fellne 17-18 coll per audi a4
Nr kontakt ne viber +38649561992
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim