ma lir veq lodhesh Biciklla City-bike

Shitet nga: Biciklla 09 Maj 23:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
: Biçikleta
Shitet CityBike Panasonic prodhim Japan .
Frenat dhe shpejtesite Shimano .
Posedon dinamon dhe pompen e vet per fryrjen e gomave .
Ka driten perpara dhe prapa te cilat i punojne .
Rrotat jane 28 .
Bicikleta eshte ne gjendje perfekte !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim