Biçikleta-EXOTEC

Shitet nga: Joni 20 Pri 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Pejë
: Biçikleta
Biçikleta EXOTEC ME 21 shpejtsi
Me dy pal llamzort e para dhe te mramat të ndruara-Shimano...
Biçikleta është në gjendje të rregullt...
Ju mirpresim...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim