Biciklet 2015

Shitet nga: Ujkan 09 Nën 02:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR

Komuna: Pejë
: Biçikleta
Shitet bicilleta ne gjendje shum te mr punon shum mir servisin ja kam ber para 3 dite ule e ka te nderruar eshte e gatshme per dimer rotat i ka M+S dimer dhe vere vetem benzina i nevoitet gjethcka eshte perfekte per me ahum lajmruhuni ne poste elektronike ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim