Biciklet shum e mire

Shitet nga: erijon 26 Dhj 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   60 EUR

Komuna: Pejë
: Biçikleta
E shes biçikleten shum te mir , me guma te holla me drita para dhe mas siq shihet edhe ne foto eshte funksionale me qmim te arsyeshem 60€ komuna peje vendbanimi Poqest nr tel 044519035 +viber mund te kontaktoni zbritje nuk boj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim