Bicikleta BULLS sharptail sport 2014

Shitet nga: Bana 15 Gsh 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Pejë
: Biçikleta
Ne gjendje te rregullt dhe shum e ruajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim