Bicikleta Classic

Shitet nga: egon 06 Gsh 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   100 EUR

Komuna: Pejë
: Biçikleta
Shitet Bicikleta Classic e ardhun nga Zvicra si e re

Tel 049/724-207 dhe Viber +38649724207
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim