Bicikleta Decathlon

Shitet nga: egon 06 Gsh 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Pejë
: Biçikleta
Shitet Bicikleta e firmes Decathlon e ardhun nga Zvicra prodhim Spanjoll, 24 shpejtsi,krejt shimano,shum e pershtatshme per mu vozit dhe unike ne dizajn.

Tel 049/724-207 dhe Viber +38649724207
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim