Biciklete

Shitet nga: lulzim 20 Sht 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Pejë
: Biçikleta
shitet biciklet per femij dhe per te ritur qmim i arsyeshem per bicikleten per femi qmimi 60 euro ndersa per te ritur 70 euro nese deshironi me i ble dyjat qmimi 110 euro mund te kontaktoni edhe ne viber +38649292282
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim