Biciklete Gjermane Meckenzie-Hill 300

Shitet nga: Plarent 20 Gsh 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
: Biçikleta
Produkti: Biciklete malore - Hill 300.
Prodhuar: Gjermani
Marka: Meckenzie
Materiali: Alumin

Veqori Extra:
Goma te madhesise 28(biciklete e madhe), Frej me disk, Trupi alumin i lehte, Amortizator te parem per terene malore, 21 shpejtesi, tegjitha pjeset i ka shimano: Frenat, nderuesit e shpejtesive, dhembezoret/para-prapa, Dritat para dhe mbrapa.

Bicikleta eshte shume e ruajtur, nuk eshte e grithur dhe poashtu edhe gomat i ka shum te reja. Te gjitha pjeset i funksionojne ne menyren me te mire prandajt bicikleta eshte ne gjendje perfekte. Pershkak te madhesise se saj eshte shume e pershtatshme si per qytet poashtu edhe per terene malore. Per me shume detaje me kontaktoni.
Qmimi i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim