City Bike Alumin

Shitet nga: City Bike Alumin 31 Gsh 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Pejë
: Biçikleta
She's biçikletën klasike pothuajse të re ne super gjnedje te mire.eshte me shpejtesi alumin dhe ka pjesët shimano.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim