Qilc per biciklet

Shitet nga: Dili 01 Pri 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Pejë
: Biçikleta
Qilc per biciklet shum i fort dhe kualitet nga italija origjinal per bicikleta te shtrejta ika 3 qelca

I PA PERDORUN

MUNDENI ME THIRR EDHE NE VIBER 00386 49-388-999
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim