Tip Top Biçikleta

Shitet nga: YLLI 10 Mar 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   160 EUR

Komuna: Pejë
: Biçikleta
Shes Biçikletën , E Zezë , 7 x 3 = 21 Shpejci , Biçikleta Është E Pajisur Me : Me Doreza Te Shpejcive Te Nderruara Me 18.12.2015 , Këmbën , Qantë Te Vogel , Biçikleta Posedon Edhe Dry E Posaqme Per Biqikletë + Dhe Dritë Te Posaçme Për Biçikletë , Krillat Te Gjata , Frerat Para Dhe Pas Shum Ne Rregullë , Goma Te Reja 90 % Te Reja Nuk Janë Te Fshiera , Automatin E Ri , Dhëmbëzoret E Ri Te Mramtë Te Ndërruar Sot Me 15.02.2016 , Zingjirët Te Ndrruar Me 03.12.2015 , Shalë Te Butë Dhe Te Rehatshme Me Ni Fjalë Tip Top .
Biçikleta Qëndronë Ne Një Dhomë Te Mbyllur Nuk Qendronë Në Të Ftohtë Ose Në Të Nxehtë

Per Më Shum Informata Me Kontaktoni Në :

Viber : +37744514637
Facebook : Yll A Neziri
Por Jo Permes Email-it

Kam Per Shitje Edhe Biçikleta Tjera Dhe Iphone 4 16.1 GB

Me Kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim