Paisje per fitnes

Shitet nga: Shpetim 27 Mar 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Paisje te fitnesit me karrik levizese qe pershtatet per te gjitha ushtrimet,
Paisjet jane te ardhura nga Austria,
Dhe libri si ti perdoressh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim