Patika Nike Flyknit Lunar 2

Shitet nga: Rilind Krasniqi 13 Jan 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   70 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Patika Nike Flyknit Lunar 2, patike për ushtrime gjatë fitnesit, për vrapime në natyrë,të pershtatshme gjatë stinës së verës, mjaft komode dhe shum të përshtatshme me gjdo lëvizje të këmbës, prodhim amerikan, të përdorura 1 javë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim