Shitet paisja per ushtrime te barkut

Shitet nga: Arber 15 Krr 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shitet paisja per ushtrime te barkut e cila eshte plotesisht funksionale dhe shume e ruajtur (eshte shum pak e perdorur). Ngjyra eshte e kuqe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim