Ulse per Bodybuilding.-U shittt-

Shitet nga: fitnes 24 Mar 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shes apo Ndroj ulsen e shtrir dhe gjysem e shtrir per Bodybuilding.(shum lir apo badihava).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim