orbiterk

Shitet nga: egzon 09 Nën 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
shes nje orbitrek elite eshte blere ne top shop 220e mirpo per shkaqe mosperdorimi dhe ndrim vendbanimi e she per 120e eshte po thuajse i ri shumm shum pak i perdorur pasi nuk kemi pasur shum koh ta perdorim jetojm jasht shtetit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim