shes dorzat per fitnes dhe bicikleta

Shitet nga: dorza 13 Mar 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
shiten dorzat jan te reja te ardhura nga jasht ngjyra e zeze lekur bejn per fitnes dhe per bicikleta çmimi 15 euro thirrni edhe ne viber +37745602719 shiten per arsye se nuk i perdori
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim