Dyrbi për kombinjerk

Shitet nga: Daja 15 Shk 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Dyrbi per kombinjerk komplet me mbajtsa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim