Makin Peshkimi

Shitet nga: Makin peshkimi 08 Jan 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
shitet makina e peshkimit e firmes amerikane SWAG.
makina osht 12BB+1RB = 13 llagera.
kontaktoni vetem ne email:

errmirii@hotmail.com

qmimi fiks = 40euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim