QIZME PER PESHKIM APO GJYETI

Shitet nga: !!!!!!! 28 Tet 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shes nje pare qizme te peshkimit apo gjyetise.... jane te pa perdorme ...prodhim Amerikan ... Arsya e shitjes nuk me pershtatet numri ... Per me shume informata ... 049 138 234
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim