Shes plumbat e flloperkes 5.5 mm

Shitet nga: 5.5 mm 06 Pri 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shiten plumbat e flloperkes 5.5 mm Jan 70 -75 plumba per me shum kontakte ja nr I telefonit 045602719 bon me thirr edhe viber edhe whatsapp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim