Turbi celestron 60az

Shitet nga: toni 06 Mar 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shes turbin te perdorme shum e mir tegjitha pjest komplet ne rregull qmimi I fundit 200euro te interesuarit te lajmrohen ne ketnumer 044145567. Peje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim