pikado

Shitet nga: isa 11 Gsh 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
shes pikadon e re osht e ardhur nga norvegjia e jap me garancion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim