Biljardo

Shitet nga: Trim Gashi 24 Mar 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Kampim dhe aktivitete në natyrë
Shiten 2 biljardo 6-shqe me te gjitha paisjet dhe eshte ne gjendje shum te miir qmimi eshtë me marrveshje per me shume hollesi mund te kontaktoni ne numrat:

049-274-441

045-242-253
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim