Qant e Ushtris

Shitet nga: Granit 13 Sht 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   55 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Kampim dhe aktivitete në natyrë
E pershtatshme per bjeshkatar , e re e paperdorme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim