Tenda per 9 persona me te gjitha paisjet

Shitet nga: Labinoti 26 Mar 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Kampim dhe aktivitete në natyrë
shitet tenda me te gjitha paisjet perkatse eshte per 9 persona ka vend edhe per shporet dhe najllonon specjal per lageshti qmimi 180 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim