Roshlla

Shitet nga: xxxxx 06 Pri 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Shes Roshllat ( Rollera ) ndrim me Playstation 2 Roshllat (Rollerat) jon pothuajse si te reja nuk i kam perdor shum me kan ardh pi Jashtit jan te bukra dhe te ruajtura shum boj Ndrim me Playstation 2 ....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim