Rroshlle 2par

Shitet nga: Endrit 18 Sht 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Shes 2par rroshlle nipar jon te perdorme ni muj e tjerat jon perdor veq 3 here (treja jon).Ni par jon nr:39 e tjerat zgaten dhe kan kater par numra nr:37,38,39,40. ato nuk kan as ni defekt tvogel . Dy par rroshlle kushtojn 80euro Po nese don nipar mi ble bon edhe ashtu kushtojn gjys per gjys ose ma lir.Per ma shum tel:049451526 veq ntel thiremi se ne email smbon oK
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim