Ruahlla te amerikes

Shitet nga: sadije 04 Pri 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Jane orgjinal dhe jane te mira jane te rehatshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim