SKIJA , SNOWBORDA dhe tesha nga Zvicrra

Shitet nga: burim 18 Dhj 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Skija ,Snowborda , kepuce skijimi dhe per snowborda,tesha skijimi,etj. nga Zvicrra,Jakne,pantolla skijimi etj. Numrat kontaktues:044 305 816 dhe 049 421 420(viber).Cmimet shume te volitshme duke filluar nga 10 euro.Studentet e edukates fizike mund te kompletohen me cmime te volitshme.
Ka edhe tesha te kapta per femije deri ne 8 vjec.Lokali gjindet ne rrrugen Peje - Deqan,20m mbi Al-Petrol apo ne mes te dy rretheve afer varrezave ne anen e majte...!
Per me shume detaje mund te vizitoni faqen ne Facebook...Burim Dushi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim