Këpucë të skive dhe ski

Shitet nga: Mirsad 10 Jan 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Këpucë të skive dhe ski të modeleve të ndryshme, me numra të ndryshëm.
-Çmimi sipas marrëveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim