Këpucë të skive dhe ski

Shitet nga: Mirsad 24 Jan 11:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Këpucë të skive dhe ski te modeleve te ndryshme dhe numra të ndryshëm. Çmimi sipas marrëveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim