LIKVIDIMI I MALLIT snowboard salomon,head,fischer

Shitet nga: salahudini 16 Jan 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shiten skija dhe snowborda me qmim te voliteshem jon firmes ma te njohur boteror,SALOMON,HEAD,SCOTT,FISCHER,dhe firma tjera
Qmime: SKIJA KOMPLET ME QIZME - 150 EURO LIKVIDIM 90 EURO
SNOWBOARD KOMPLET ME QIZME -250 EURO LIKVIDIM 120 EURO
Qizme dhe snowboard jan te reja!
SKIJA PER FEMI TE REJA KOMPLET ME QIZME-90 EURO LIKVIDIM 70 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim