Paisje skijimi

Shitet nga: burim 20 Shk 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Paisje Skijimi ....
Lokali gjindet ne dalje te Peje-Deqan,20m pas Al-Petroliit ne anen e majte.
Per informatat me te detajuara hyni ne facebook te burim dushi...
Numrat kontaktues o44 305 816 dhe 049 421 420(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim