Ski Skija Snowborda

Shitet nga: Vali 06 Shk 05:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Kemi te gjitha markat me te mira dhe modelet me te reja te skive si Atomic-Head-Fischer-Solomon etj. Te gjitha jan ne gjendje te mir dhe te testuara dhe me qmime te volitshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim