Skija Ski Snowborda

Shitet nga: Vali 23 Mar 01:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Kemi skija te markave te ndryshme si Fischer-Salomon-Atomic-Nordica etj.
Te gjitha jan ne gjendje te regullt dhe te testuara ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim