Syze sportive

Shitet nga: Artan 01 Mar 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
syze per skijim dhe biqikleta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim