Atlete per Football Nike

Shitet nga: Edi 20 Shk 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Sport me top
Atletet jan te blera ne Gjermani me qmim 80$ kam luajtur vetem 2 her me to arsyja e shitjes pom bin tvogla jan te gjendje te mir po thuajse te reja kan krampona te hekurit dhe qelsi per qmontimin e tyre.
Kan numer 37-38
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim