Biliardo dhe pikado

Shitet nga: afrimi 22 Mar 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Sport me top
shes BILIARDON ne gjendje shume te mire me gjitha topa shtaga poashtu kam edhe nej pikado digital ne gjendje shume te mire me zhetona .poashtu bejm edhe ndrrim me vetur rks.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim