Invenatr komplet dhe ndaras bilardo, Pikado, Rra..

Shitet nga: Afrim 23 Shk 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Sport me top
Shes 2 bilardo 1pikado 1 rraketaqki 1 tabele te pingpongut dhe nje frigoriger te gjitja janë ne gjendje te shkelqyshme


Mundesi ndrrim edhe me ndonje vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim