PATIKA TE REJA

Shitet nga: B.M 21 Pri 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Sport me top
Shes patika lloje te ndryshme prej nr 26deri ne 46 ./per femra dhe mashkuj,,,/dyqani gjindet afer Shkolles Fillore "8 MARSI" Pejë
QMIME SHUME SHUME TE VOLITSHME ,,,,
JU MIRPRESIM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim