Rrakataq 'fabi

Shitet nga: xoni 27 Mar 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Sport me top
rrakataq 'fabi shum pak i perdorur ka dy par topa & 1 par lojtar rezerv
rrakataqe esht me zhetona po ashtu kemi dhe shum paisje tjera sportive si shtega te biljardos shigjeta te dartit
sony play 2 etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim