Shitet koshi komplet

Shitet nga: Xxx 03 Sht 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Sport me top
Shitet koshi komplet i punuar ne menyre professionale dhe me dimenzione origjinale

Bej ndrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim