pingpong dhe rraketaqke

Shitet nga: Alban 11 Pri 03:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Sport me top
shitet 4 pingponga - cmimi per copë 160 euro
2 rraketaqke - cmimi per copë 300 euro
cmimi komplet per te gjitha 1150 euro
nr kontaktues 049/623-305
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim