Invertar per lokal sportiv

Shitet nga: Nili 15 Mar 00:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

530 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
Shes paisje per lokal sportiv , ulse dyshe , shankin ,tavolina per pc ,tavolinat dhe ulset per kompjuter dritata per tavolin bilardos , nje orman zbukurues ,si dhe tavolina per play station te gjitha keto me nje qmim teper te arsyeshem 530 euro.mund te vini ti shihni vet jan teper te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim